O projektu

V klidné části Zlína uprostřed přírody vzniká komplex, který propojuje klidné bydlení v zeleni se snadnou dostupností do centra krajského města.

Rezidence Domy Zlín nabízí zájemcům 6 rodinných dvoupodlažních jednotek ideálně rozvržených pro komfortní bydlení, se 2 zastřešenými garážovými stáními a prostornou terasou s širokým výhledem na město i přírodu.

Noví majitelé zajisté ocení blízkost přírody s možností klidných procházek i sportovního vyžití, a zároveň dostupnost městské hromadné dopravy v místních částech Příluky a Jaroslavice.

Lokalita

Rezidenční čtvrť je situována v ulicích Pampelišková a Mařinková v části Zlín - Boněcko. Snoubí se zde tak možnosti krajského města s výhodami klidné lokality na hranici přírody.

Varianty aktivního odpočinku jsou téměř neomezené. Z ulice Pampelišková je možný únik do přírody na stezky směřující po hřebeni do nepříliš vzdálených Želechovic, do přírodního parku Jaroslavické paseky, na Pinduli, do hvozdů Vizovicích vrchů, do malebných Luhačovic či do doubravských lesů s přírodní rezervací Uhliska. Příznivci turistiky i cykloturistiky si toto místo zamilují. Blízkost hřiště Jaroslavice s občerstvením či vyhlášená restaurace u Johana v místní části Příluky jsou výhodou v parných letních dnech, stejně tak koupaliště Zelené, které se nachází nedaleko pod rezidencí.

Do centra města se pohodlně dostanete po cyklostezce, městskou hromadnou dopravou či po železnici. Vlaková doprava současně láká k delším denním výletům.

location_on

Lokalita

Rezidenční čtvrť je situována v ulicích Pampelišková a Mařinková v části Zlín - Boněcko.